Pozdrav
#1
Ivan je "krivac" sto sam ovde, forum je interesantne tematike pa verujem da ce biti dosta zanimljivih sadrzaja...  

Inace, zovem se Sasa, u IT-u sam profesionalno oko 13 godina (mreze, serveri, klijentska podrska....). Amiga 500 mi je bila prva ljubav, posle sam presao na PC - Intel Pentium 133MHz sa 14400 modemom! E taj modem je krivac za sve... tada sam poceo da se kacim na BBS-ove (posebno mi se svideo 013 Electro iz Bele Crkve), posle BBS-ova se pojavilo nesto sto se zvalo dial up internet, tada sam saznao za neke cudne skracenice IRC, ICQ, MSN, e-mail, web... i eto... malo po malo - stiglo se do 13 godina u IT-u Smile

Ah da, preskocio sam period studiranja i konektovanja racunara na GPRS internet preko Siemens ME45 mobilnog telefona jer tada u studentskom domu nije postojao internet a IRC ovisnost je bila jaca od svega i jednostavno sam MORAO i tamo da imam neki internet. Ne znam mozete li zamisliti moju srecu kada sam posle brdo neprespavanih noci, citanja raznorazne dokumentacije i posle kucanja gomile AT komandi uspeo da se konektujem na GPRS i uspostavim konekciju ka IRC serveru sa racunara... Bila su to neka lepa vremena, puna istrazivanja, ucenja, informacije nisu bile na dohvat ruke kao sada i za svaku informaciju si morao bas da se pomucis da je nadjes kako bi naucio nesto novo... uhh kakav flashback...! Smile

Tol'ko od mene za sada...
Reply
#2
Zdravo Saša, dobrodošao Smile Koliko vidim moraćemo izgleda da dignemo i IRC server, jer malo malo pa neko iz ekipe podseti na to uzbudljivo vreme Big Grin
“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama XIV
Reply
#3
haha, citam i samo nostalgija cepa Big Grin
Vise puta se provukla prica da se digne IRC... ^^

No. Dobro dosao Sasa!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)