za sad, samo y0d4 :>
#1
Ola svima, pre svega drago mi je da je pokrenut ovako neki vid projekta, realno je i vise nego potreban, pogotovu na balkanu...
Pa u startu jedno veliko RESPECT  Smile

Drugo, kako verujem u iluziju anoninost, za sad, ostao bih iza ovog alias-a, tako da, ja sam Yoda Angel
Kako, zasto, bas Yoda, pa recicemo samo da moj nacin govora, zna nekad da podseca na Yodu Big Grin u smislu disleksije Confused 

No. u IT-u sam sto bi se reklo ceo svoj zivot, od kad znam za sebe, racunar je deo mene  
Na profesionalnom nivou sam preko 15 dina bio na pozicijama administratora za windows u 'UNIX sisteme, uporedo sa tim mi je security bio sastavni deo tog posla, tako da nikada nisam to gledao odvojeno...
Poslednjih 5 dina sam isljucivo na security pozicijama jer je daleko dinamicnije i zanimljivije od administracije.
Pored toga ima dosta stvari koje me interesuje pored racunara, tipa mikro elektornika Big Grin biciklizam, psihologija, sociologija... prosto, kratak je zivot za sve stvari koje bih voleo da naucim Big Grin

Kako svoje iskustvo i znanje rado delim, i kako tezim ka nekoj utopiJi, pridruzio sam se ovom "pozivu".
Koliko mi slobodno vreme pruzi, pomocicu maksimalno sto je do mene u podizanju svesti o bezbednosti IKT-a.


Pa toliko od mene... Cool
Reply
#2
"In a dark place we find ourselves, and a little more knowledge lights our way."

Dobrodošao Yoda Smile
“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama XIV
Reply
#3
nice quote! Smile
tnx.
Reply
#4
dobrodosao yoda
Reply
#5
Ćao Y0d0, dobro je videti te u još jednoj lepoj priči.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)