NZT stigao
#1
Lightbulb 
Zdravo svima,

Moje ime je Nikola, a dosta ljudi me zna kao NZT
Zanimaju me kriptografija, sigurnost i slobodan softver. Aktivan sam član Beogradskog hakerspejsa - Haklab i deo Cryptoparty.rs ekipe, a radim kao blokčejn inženjer, pa u poslednje vreme malo više istražujem sigurnost blokčejna, decentralizovanih sistema i pametnih ugovora.

Volim da igram CTF takmičenja, tako da ste me možda sreli na Deskonu gde organizujem CTF takmičenje, ili na BalCCon-u gde igram. Od skoro sam i trener nacionalnog tima za European Cybersecurity Challenge i član mreže za sajber bezbednost, gde planiramo da zainteresuje studente i srednjoškolce za bezbednost kroz niz predavanja, nacionalno takmičenje (Serbian Cybersecurity Challenge) i još neke aktivnosti.

Učestvujem u organizaciji PSSOH konferencije (primena slobodnog softvera i otvorenog hardvera), i svašta nešto sam radio za LiBRE! časopis o slobodnom softveru.

Slobodno me kontaktirajte ukoliko želite da svratite u Haklab na druženje, da se priključite nekom od timova koji igraju CTF-ove ili samo da diskutujemo online na neku temu.
Reply
#2
Dobrodošao Nikola! Smile Impresivno angažovanje, hvala na svemu što radiš za zajednicu i edukaciju omladine.
“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama XIV
Reply
#3
Postovanje Nikola Wink
Pridruzujem se 1vanovim zahvalnicama i welcome! Smile
Reply
#4
dobrodosao Nikola!
Reply
#5
NZT! Dobrodošao i hvala ti što se priključuješ i ovom forumu Smile
Spominjali smo te već u nekoj temi ovde Smile
#BudimoSajberSvesni
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)