Faktografske greške u vezi sa "kompromitovanim" resursima
#2
Hvala na detaljima. Molim te da uzdržiš od komentara tipa "smećarski" jer nisi naveo konkretne dokaze za tako nešto (primer koji si ostavio nije baš merodavan). Postoje false positive prijave ali postoje i one prave, zato i pitamo za detalje i za druge izvore, i odlično je što si se javio.

Možeš slobodno da na svaku temu dodaš svoje mišljenje šta se zapravo desilo. Da li je zloupotrebljen neki WP feature, da li je neko radio lažiranje IP, itd. Ja sam već postavio čini mi se svuda pitanje u temama gde je @VincaSec ostavio dokaze o incidentima (kako bi saznali šta se stvarno desilo).

Što se tiče biti "lakši na obaraču", svi smo ovde dobrovoljno u slobodno vreme i sve su javne informacije, i svako moze da se javi da opovrgne napisano (jedan od razloga pokretanja foruma je unapređenje komunikacije u ovoj sferi).

Molim te da poštuješ pravila foruma i upozorenja iz ove poruke, neću ti slati drugo upozorenje.
“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama XIV
Reply


Messages In This Thread
RE: Faktografske greške u vezi sa "kompromitovanim" resursima - by 1van - 11-07-2023, 06:19 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)