Pozdrav
#1
Ivan je "krivac" sto sam ovde, forum je interesantne tematike pa verujem da ce biti dosta zanimljivih sadrzaja...  

Inace, zovem se Sasa, u IT-u sam profesionalno oko 13 godina (mreze, serveri, klijentska podrska....). Amiga 500 mi je bila prva ljubav, posle sam presao na PC - Intel Pentium 133MHz sa 14400 modemom! E taj modem je krivac za sve... tada sam poceo da se kacim na BBS-ove (posebno mi se svideo 013 Electro iz Bele Crkve), posle BBS-ova se pojavilo nesto sto se zvalo dial up internet, tada sam saznao za neke cudne skracenice IRC, ICQ, MSN, e-mail, web... i eto... malo po malo - stiglo se do 13 godina u IT-u Smile

Ah da, preskocio sam period studiranja i konektovanja racunara na GPRS internet preko Siemens ME45 mobilnog telefona jer tada u studentskom domu nije postojao internet a IRC ovisnost je bila jaca od svega i jednostavno sam MORAO i tamo da imam neki internet. Ne znam mozete li zamisliti moju srecu kada sam posle brdo neprespavanih noci, citanja raznorazne dokumentacije i posle kucanja gomile AT komandi uspeo da se konektujem na GPRS i uspostavim konekciju ka IRC serveru sa racunara... Bila su to neka lepa vremena, puna istrazivanja, ucenja, informacije nisu bile na dohvat ruke kao sada i za svaku informaciju si morao bas da se pomucis da je nadjes kako bi naucio nesto novo... uhh kakav flashback...! Smile

Tol'ko od mene za sada...
Reply


Messages In This Thread
Pozdrav - by pakonja - 09-27-2022, 09:00 PM
RE: Pozdrav - by 1van - 09-27-2022, 09:58 PM
RE: Pozdrav - by y0d4 - 09-28-2022, 07:01 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)