CFM VAS i generalno Value Added Services prevare i obmane na mobilnim operaterima
#5
(03-15-2023, 09:10 PM)1van Wrote: A ovde, si sakrio ove vrednosti kao što je contract_id, jer vidiš da su to tvoji podaci?

nisu, to je nekakav contract_id broj, nema tu ništa lično moje, ne znam da li inkrementuje taj broj svaki put kad se ponovo neko poveže nisam išao toliko duboko u priču. Pogledao sam celu razmenu preko developer tools i imam sve sačuvano ali nisam našao ništa identifikujuće niti video kako dolaze do broja telefona, jedino sumnjam u taj telenordigital.

Kada sam na yettelu ima dve razmene sa telenordigital u developer tools network tabu, kada nisam na yettelu ima samo jedna, tako da kontam da je ta jedna neki zahtev koji se vrati prazan jer nisam na yettelu, a onaj drugi nešto iskomunicira jer jesam, ali tačno šta kako i gde to ode ne znam niti vidim bilo šta korisno u razmeni koju ja vidim, možda se šalje direktno drugom sajtu bez da prođe kroz mene zato ništa ne vidim. Mogu i da probam sa proxijem ali nisam siguran da li ću išta korisno otkriti
Reply


Messages In This Thread
RE: CFM VAS i generalno Value Added Services prevare i obmane na mobilnim operaterima - by milos_rs - 03-15-2023, 10:17 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)